Péče o bavlněné kalhotky

Posted on 24th Září 2012 by admin in Nezařazené

Určitě každá žena touží po skutečnosti, aby její spodní prádlo vydrželo co nejdéle jako nové. Jak však dosáhnout cíle, který by vám zachoval nově vypadající bavlněné kalhotky? Je to jednoduché, avšak je nezbytné, abyste byla dostatečně informována. Kvalitní italské spodní prádlo, jehož výroba probíhá z velmi jemného materiálu, si zaslouží výjimečnou péči a my vám ukážeme, jak tato péče probíhá. Je samozřejmé, že podprsenky vyžadují jinou péči než bavlněné kalhotky, ale v podstatě je postup stejný.

Při praní je nejlepší používat vodu s neutrálním obsahem PH. Při praní byste měla nastavit na své pračce program ručního praní, přičemž se pere většinou na 30 stupňů. Některé kalhotky při vyšším použití stupňů se mohou zmenšit a vám by se pak mohlo stát, že se do nich nevejdete anebo vám budou těsné. Někdy je vhodné bavlněné kalhotky vkládat do textilního pracího sáčku, který zabraňuje jakémukoliv poškození spodního prádla, což je velkou výhodou. Přece byste nechtěla své sexy prádlo zničit vaší neopatrností. Samozřejmě nezapomeňte na barevné odlišení prádla, protože by při smíchání několika barevných modelů mohlo dojít k jejich vzájemnému zabarvení. Tím by kalhotky již neměly tak okouzlující efekt jako do teď.

Ždímání však u bavlněných kalhotek není nutné, i když se vám to zdá neuvěřitelné, protože bavlněný materiál skutečně rychle schne, což je velkou výhodou. Kalhotky a celkově spodní prádlo byste neměla sušit na ústředním topení, protože může změnit svůj původní tvar anebo se srazí. Při sušení použijte raději klasické šňůry na prádlo. Pokud budete postupovat dle těchto příkazů, můžete si být jisté, že budete hrdá nejen na své prádlo, ale i na sebe.

Hovořili jsme o bavlněných kalhotkách, ale je samozřejmé, že podprsenky vyžadují také speciální péči. Kromě těchto rad bychom vás rádi upozornili, že pozornost si zaslouží podprsenky, jež jsou vyztužené kosticemi či předem vytvarované. Vhodné je před praním podprsenku zapnout na háčky, aby nedošlo k zaháknutí a jejich poškození, například krajek.

Comments are closed.