Bavlněné kalhotky – Nipplex

Posted on 14th Duben 2011 by admin in Nezařazené

Nipplex je polská společnost, která byla založena již v roce 1994 a stala se během svého působení na trhu předním výrobcem spodního prádla. Jejich specializace se zaměřuje na plavky a dámské spodní prádlo, a to na podprsenky, bavlněné kalhotky, tanga a také si vyberete z řady korzetů. Všechno zboží je k dodání hned v několika barvách a také velikostí. Nipplex zaměstnává vysoce kvalifikované pracovníky a výroba je prováděna podle moderní technologie. Výrobky jsou vysoce kvalitní, o čemž svědčí i jejich oblíbenost. K výrobě spodního prádla se používá nejlepší druh vlákna, které je dováženo jak z Itálie, tak i Španělska, Rakouska a Francie. Designéři navrhující modely se drží trendů, díky čemuž se žena stává krásnou, moderní a také okouzlující. Sexy prádlo zdůrazňuje její smyslnost a společnost zajišťuje zároveň pocit komfortu, pohodlí a eleganci. Snahou firmy je spokojenost zákazníků, kteří si zakoupí nejen bavlněné kalhotky. Nipplex spolupracuje s celou řadou velkoobchodů, jež zajišťují export prádla do všech zemí světa.

Bavlněné kalhotky Gloria Nipplex představují eleganci a také svůdnost, stanete se vášnivou a přitom ležérní. Kalhotky jsou zdobené krajkou a jejich cena se pohybuje kolem tří set korun, což je skutečně příznivá a nízká cena v porovnání s vysokou kvalitou.

Kasia kalhotky Nipplex, jejichž cena je kolem dvou set korun, jsou slušivé kalhotky, jejichž klasický střih je velmi oblíbený. Můžete si je zakoupit jak v bílém, tak i černém provedení, záleží pouze na vás, kterou barvu preferujete. Kalhotky jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu a po bocích jsou zdobené elegantní výšivkou.

Nejedná se o italské spodní prádlo, ale o polské výrobky, které jsou nejen v České republice velmi oblíbené. Patří mezi jedny z nejvíce žádaných kalhotek na světě. Není tedy důvod, abyste zboží firmy Nipplex nevyzkoušela i vy.

Comments are closed.