Bavlněné kalhotky – Andrie

Posted on 18th Červen 2010 by admin in Nezařazené

Andrie je společnost, která byla založena v roce 1994, kdy na trh uvedla svou první kolekci spodního prádla. Již od svého počátku se firma Andrie zaměřuje na kvalitu a také spokojenost zákazníků. O své klienty maximálně pečuje, a to můžete poznat na zakoupeném spodním prádle společnosti Andrie. K výrobě se používá nejmodernější technologie a také kvalitní materiály, které jsou vhodné pro výrobu spolehlivého spodního prádla. Velký důraz společnost klade na kvalitu zboží, která je v současné době rozhodující faktor při výběru. Dnes se Andrie řadí mezi přední výrobce a také prodejce spodního prádla nejen na českém trhu. Společnost vyrábí župany, košilky, podprsenky i bavlněné kalhotky, po nichž je vysoká poptávka. Sexy prádlo je u Andrie samozřejmostí, nenechte si ujít jedinečné slevové akce, které si zjistíte jednak na internetových stránkách, jednak v prodejnách spodního prádla.

Bavlněné kalhotky Andrie PS 2088 představují dámské kalhotky, které mají velmi oblíbený nižší střih. Kalhotky jsou ozdobeny obrázkem ovečky a zakoupit si je můžete v různých kombinacích barev. Velmi oblíbené je i sexy prádlo, které představují nohavičkové kalhotky Andrie PS 2051, jež jsou ozdobené krajkovým lemováním. Vypadají skutečně neodolatelně a jejich střih je oblíbený a také praktický. V dodání je tento typ kalhotek opět v několika barvách, ať už se jedná o červenou, černou či bílou.

Bavlněné kalhotky Andrie PS 2084 mají barevné proužky a nižší střih. Jsou velmi oblíbené, protože jejich nošení je pohodlné. V dodání je mnoho kombinačních barev. Nohavičkové kalhotky Andrie PS 2022 představují bavlněné kalhotky, které jsou ozdobené nápisem „I love Kiss.“

Pokud patříte mezi milovnice tang, určitě si u značky Andrie přijdete na své. Nabízí vám totiž tanga Andrie PS 2009, které jsou v dodání hned v několika barvách. Tanga jsou zdobená proužky a je pouze na vás, který typ si zvolíte.

Comments are closed.